Kontakty

Volejte Po - Pá 9.00 - 17.00

+420 776 64 11 02


Objevte kouzlo a jemnost hedvábí

Získejte představu o tom, jak hedvábí vypadá a jaké jsou jeho mimořádné vlastnosti.

Zahalte se do hedvábí a nechte rozkvést svůj ženský půvab...


Dárek rychle
a elegantně

Dárkový poukaz v hodnotě 1.500 Kč. Za tuto částku si můžete vybrat…
1 500 Kč

PŘIDEJTE SE

NA FACEBOOKU

Hedvábné sukně

Hedvábné sukně jsou zhotoveny z o něco těžšího hedvábí, než používám na šátky. Pokud má sukně spodničku, je taky hedvábná. Můžete si vybrat z několika hedvábných materiálů. Sukně zhotovuji většinou na zakázku a na míru. Co všechno potřebuji a jak se změřit najdete na této stránce.

Pokud se vám líbí nějaká barevnost, je možné ji také udělat na přání. S barevností vám velmi ráda poradím. K sukním je možné zhotovit také šátek nebo šálu ve stejné barevnosti (najdete v kategorii Sety sukně a šály), případně doladit tak, aby k sukni hezky pasoval.

Co mi píšete - vaše reference:

Absolutně nejkrásnější a nejluxusnější sukně, jakou jsem kdy měla! Lehoučká jako peříčko, voňavá, nadýchaná, překrásné barvy, ušití precizní, skvostná, dokonalá. Nemám slov. Hedvábí úžasné, pro tělo je jako nejněžnější a nejjemnější pohlazení:) Sukně předčila veškerá má očekávání, veškeré mé sny. Je jako pro princeznu. Když si ji obléknu, cítím se jako Bohyně:)

Jen lituji, že jsem si dovolila pořídit si tento skvost až nyní. Rok jsem se chodila na nádherné stránky paní Lady jen dívat, kochat se jimi, snít nad nimi a toužit. Škoda každého dne, kdy jsem své rozhodnutí pořídit si tuto nádheru odkládala. Pokud váháte nad koupí, na nic nečekejte. Žijeme tady a teď:) Paní Lada je anděl, který dělá svět hezčím, barevnějším, něžnějším a obdivuhodnějším. S celým obchůdkem jsem maximálně spokojená. Nadšená. Šťastná. Komunikace byla velice milá, paní Lada je ohromně vstřícná, profesionální a inspirativní. Už teď se těším na svoje další objednávky:) DĚKUJI ZA VŠE!!!
paní zuzka P, 2016
Hedvábí jsem nikdy nevěnovala pozornost do chvíle, kdy jsem si přečetla Ladin eBook zdarma a v tu chvíli jsem měla jasno: Musím mít hedvábnou sukni! :) S Ladou jsem se domluvila na barvě, provedení a rozměrech a začala se těšit. Když jsem sukni začala nosit, okamžitě jsem se zamilovala a musím říct, že materiál předčil má očekávání. Hedvábí oproti klasickým materiálům se nedá snad ani srovnávat. Je to, jako by vás hladil jemný vánek s každým krokem, který uděláte. V sukni se cítím velmi žensky a zároveň opečovaně a podle toho si i vybírám, kdy si sukni na sebe vezmu.

Navíc mi perfektně sedl i střih, a to i přesto, že jsem v té době, kdy Lada sukni šila, byla těhotná, sukni šlo polohovat podle mých potřeb a i když jsem od té doby zase hodně zhubla, pořád mi sedí. Sukně a další výrobky od Lady rozhodně doporučuji všem ženám, které rády nosí kvalitní oblečení s nádechem originality. Pro mě je důležité, aby oblečení, které nosím, bylo šitou s láskou a péčí a věřím, že kus této energie se obtiskne i do mě, když pak danou věc nosím. A přesně toto cítím ze sukně, kterou od Lady mám.
Stáňa Mrázková Stiborová, online podnikatelka

Všechny hedvábné sukně

-30%
Velký výprodej skladových sukní! V…
-20%
-25%
Velký výprodej skladových sukní! V…
-30%
-25%
-30%
-12%
Žlutá hedvábná sukně, barvou jako…
Sytě tmavě růžová krátká sukýnka…