DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ ! Na e-shopu se vyskytly technické potíže a nelze dokončit objednávku!
Pokud  jste si vybrali nějaký hedvábný výrobek, prosím napište mi nebo zavolejte.

 mail: lada@zenavhedvabi.cz,    tel.: 776 64 11 02 .   Děkuji a omlouvám se za komplikace.

Co o mých výrobcích říkají?

Absolutně nejkrásnější a nejluxusnější sukně, jakou jsem kdy měla! Lehoučká jako peříčko, voňavá, nadýchaná, překrásné barvy, ušití precizní, skvostná, dokonalá. Nemám slov. Hedvábí úžasné, pro tělo je jako nejněžnější a nejjemnější pohlazení:) Sukně předčila veškerá má očekávání, veškeré mé sny. Je jako pro princeznu.

Když si ji obléknu, cítím se jako Bohyně:) Jen lituji, že jsem si dovolila pořídit si tento skvost až nyní. Rok jsem se chodila na nádherné stránky paní Lady jen dívat, kochat se jimi, snít nad nimi a toužit. Škoda každého dne, kdy jsem své rozhodnutí pořídit si tuto nádheru odkládala. Pokud váháte nad koupí, na nic nečekejte. Žijeme tady a teď:)

Paní Lada je anděl, který dělá svět hezčím, barevnějším, něžnějším a obdivuhodnějším. S celým obchůdkem jsem maximálně spokojená. Nadšená. Šťastná. Komunikace byla velice milá, paní Lada je ohromně vstřícná, profesionální a inspirativní. Už teď se těším na svoje další objednávky:) DĚKUJI ZA VŠE!!!

Zuzka P., 2016

Další reference...

A co na to ostatní zákaznice?

Absolutně nejkrásnější a nejluxusnější sukně, jakou jsem kdy měla! Lehoučká jako peříčko, voňavá, nadýchaná, překrásné barvy, ušití precizní, skvostná, dokonalá. Nemám slov. Hedvábí úžasné, pro tělo je jako nejněžnější a nejjemnější pohlazení:) Sukně předčila veškerá má očekávání, veškeré mé sny. Je jako pro princeznu. Když si ji obléknu, cítím se jako Bohyně:) Jen lituji, že jsem si dovolila pořídit si tento skvost až nyní. Rok jsem se chodila na nádherné stránky paní Lady jen dívat, kochat se jimi, snít nad nimi a toužit. Škoda každého dne, kdy jsem své rozhodnutí pořídit si tuto nádheru odkládala. Pokud váháte nad koupí, na nic nečekejte. Žijeme tady a teď:) Paní Lada je anděl, který dělá svět hezčím, barevnějším, něžnějším a obdivuhodnějším. S celým obchůdkem jsem maximálně spokojená. Nadšená. Šťastná. Komunikace byla velice milá, paní Lada je ohromně vstřícná, profesionální a inspirativní. Už teď se těším na svoje další objednávky:) DĚKUJI ZA VŠE!!!
Zuzka P., 2016
Nádhera, dokonalé, nenapadají mě dost výstižné výrazy. Smekám před Vaším smyslem pro barvy a šikovností. Ať se Vám daří, máte ve mně trvalého kupce. Díky moc!
Simona
Maximální ochota a spolupráce. Vždy po čase se do obchůdku moc ráda vracím. Lada má velký smysl a cit pro barvy a má velice kvalitní hedvábí. Doporučuji všem!
Šárka
Paní výtvarnice Lada má můj obdiv za to, s jakou přesností vystihla odstín, který potřebuji, za trpělivost, s jakou se mnou komunikovala a za milé a vstřícné jednání. Od zpracování až po zabalení perfektní. Moc děkuji a vřele doporučuji.
Jana
Tak takhle může vypadat hedvábný šál, když se to s hedvábím umí... Jsem nadšená. Hebké, jemné, pevné, dá se zmuchlat do kapsy, a přitom na krku vytvoří slušný (ale ne omezující) objem... Ideální do přechodného počasí, kdy je ráno pět a odpoledne dvacet stupňů. Děkuji také za velmi rychlé vyřízení objednávky, domluva klapla do puntíku.
Jitka
Dnes Váš šátek dorazil a jsem unešená...!! Musím říct, že kromě velmi starého šátku po mamince nic hedvábného nemám. Tohle je první kousek a tuším, že poslední nebude 😉 Je to nejen nádhera, ale obávám se, že jej nebudu chtít sundat. Tak výborně, pohodlně a navíc krásně se v něm cítím. Děkuji za velikou radost, kterou jste dnes způsobila a přeji hodně dalších spokojených zákaznic, štěstí a úspěchů nejen při tvoření.
Lenka
Mnohokrát děkuji za dnes v pořádku doručený balíček. Sukně je nádherná, můj splněný sen mít v šatníku z hedvábí i nějaký větší kousek na sebe. Je naprosto dokonalá, perfektně sedí a ty barvy! Jako mnoho zákaznic přede mnou mohu, paní Lado, Váš obchůdek a výrobky doporučit.
Mirka

Ebook zdarma

3+1 důvod, proč si zamilovat hedvábí

Váháte, jestli si objednat hedvábnou sukni nebo šátek?
Nevíte, co od hedvábí očekávat, i když máte jakousi představu o tom, jak vypadá? 
Stáhněte si ebook o hedvábí ↓↓↓↓